Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oni napadli na taksówkarza?

Utworzony przez XXX, 28 kwietnia 2008 r. o 18:15 Powrót do artykułu
no ok, ja jestem taki mądry i moge to powiedzieć zarówno jednemu jak i drugiemu w oczy. Tym co ich bronią też. i co wtedy? rzucicie się na mnie jak oni na tego taksówkarza? o czym tu w ogóle jest mowa? na trzeźwo by tego nie zrobiloi... to po jaką cholere pili. że pijany to już wszystko mu wolno? każdy płaci za błędy, oni też zapłacą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez znam jednego bardzo dobrze! Blagam nie wypowiadajcie sie na ich temat! skoro jedyne co o nich wiecie to to co pisza w gazetach! a pismaki chlernie lubia dodawac! Nikt nie neguje tego ze zle zrobili i i jestem pewna ze tego zaluja. Zadziwiajace jest to ,ze jak juz wczesniej napisalam,gdyby o waszego kolege badz brata chodzilo zapewne byscie siedzieli przed monitorem i czytali te wypowiedzi z lekkim bolem i zalem! i zapewne wypowiadali sie tak ja my! Ludzie ktorzy znaja go z osiedla,szkoly, badz poprostu sie z nimi wychowywali!I bede mowila ze to dobre chlopaki bo moga im zabrac wszystko, ale nie zabiora osobowosci i tego co zostawili tutaj na zewnatrz po sobie! Kazdy bladzi wiec zamknijcie sie za przeproszenie i postawcie po 2 stronie barierki!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam jednego z tych chłopców i inną wersję wydażeń chłopaka który się nieprzyznał nie wierzę że on mógł coś takiego zrobic nie osądzajcioe go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** to muj Cousin jest wieszeniu.No ja niemoge ku***.Za Tydzen pojade do niego ku*** ale lol!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Za samą twarz powinni im dać po 5 lat. Nic dobrego im na przyszłość nie wróżę jeśli w wieku 18 lat chcieli zabić człowieka. Sądze że resocjalizacja też jest tu zbędna bo pewne społeczne śmieci są po prostu niereformowalne. A tak wogóle to coś w tym Chełmie ostatnio za często się słyszy o takich bezmózgich palantach. Panowie policjanci, pałą po łbie i do parteru ze ścierwem!!!
sam powinieneś dostac za twarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ze osobowosci im nikt nie zabierze! Jesli jestes taki mądry to ok, napewno bedziesz mial okazje komus w oczy to powiedziec, a po twoim toku myslenia podejrzewam ze pierwszy bys sie na kogos rzucil .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ku*** chcesz mi to powiedziec w twarz?? powiedz gdzie i kiedy?? Człowieku nie wiesz jak było wiec morda śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co moze chcesz sie spotkac i mi to powiedziec?co watpie zesrasz sie..piszesz tak o nich poniewaz sam sie i boisz!!boisz sie cioto takich ludzi wiec chcesz zeby ich niebylo!!obydwu znam dobrze a z jednym sie wychowalem wiec wiem jacy oni sa!!co chcesz sie spotkac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu wierzyć, że to takie dobre chłopaki skoro ich znajomi potrafią tylko wyzwiskami rzucać w każdego kto ma inną opinię i najchętniej wpadliby do domu i pobili, bo najwidoczniej energia ich rozpiera. Jak Wasi koledzy są tak "dobrzy" jak Wy to chyba macie wypaczone pojmowanie dobra i zła. Faktem jest, że niektóre komentarze były obraźliwe dla Waszych kolegów, ale Wy przekroczyliście już wszystkie granice. Jak braknie siły argumentów to zostaje argument siły i jesteście klasycznym przypadkiem. Niedojrzali emocjonalnie, agresywni i aroganccy.. tacy jesteście. Innych wniosków po Waszych chamskich komentarzach mieć nie można. Jakby to były takie anioły to teraz nie mieliby kłopotów, a gdyby im się udało i zabili tego taksówkarza to co wtedy? Dalej tak zaciekle twierdzilibyście, że to tylko zły dzień i chwilowa niepoczytalność? Jak ktoś jest taki skory do krzywdzenia innych po alkoholu to na trzeźwo też mógłby niesprowokowany pobić czy zabić. Wierzę, że dla Was są jak do rany przyłóż.. przecież to koledzy, ale w tym przypadku nie ma to żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta sa koledzy tak najlepiej wszytkich mlodych najlepiej odrazu ku**a zamknac na 10lat nie?a co pomysl jak by to byl twoj kolega ktorego znasz 10lat jakbys sie czula to sa dobre chlopaki!pozdro chlopaki jestesmy z wami na zawsze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdą jest, że na internecie i w mediach spotkamy ludzi, którzy z nieszczęścia pragną zrobić sensację, wdeptać winnych w ziemie. Co w takim razie robią Ci ludzie co niedziela w kościele, z Biblią w ręku, moherem na głowie i świętym przeświadczeniem o swojej doskonałości, a winie innych? Żaden człowiek nie jest skazany na straty, a to, że życie wam się ułożyło nie znaczy, że oni nie zasługują na jakąś szansę i lepsze życie, niż gnicie za kratkami. Co do samego czynu dwóch, o których mowa, to po jednym z nich nie spodziewałem się tak agresywnych działań. Miejmy nadzieję, że będzie to nauka na przyszłość, po poniesieniu kary, która się niewątpliwie należy. Co do chłopaków mi znajomych piszących tutaj - powiem BASTA! Nie dajcie się wciągać w gierki ludziom, którzy chcą wydawać się bardziej doświadczeni, inteligentniejsi, a sami nic nie osiągnęli. Teksty w stylu "powiedz mi w twarz! ustawmy się" są trochę nie na miejscu, bo dajecie siebie poznać ludziom jako bandytów, a wiecie tak, jak i ja, że tacy nie jesteście. Pozdrowienia z XXX-lecia dla oskarżonych i znajomych trzymano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do Yyy" Mowisz ze jak mozna powiedziec o nich dobre chlopaki? a jak smiesz mowic o nich cokolwiek zlego,skoro tacy dobrzy,pobozni,dobrze wychowani ludzie jak wy tutaj piszacy mowia o takich ludziach"gowna? scierwa?" tzn co ze w zyciu im sie nie powiodlo patrzycie ku*** na nich z gory?! Uwazacie sie Za lepszch bo polowa z was nie mialaby odwagi przyznac sie do wielu rzeczy i wielu zachowan jakie dzieja sie u was w domu? czy wsrod znajomych? Jebie mnie wasze zdanie Dobre chlopaki a przynajmniej na 100 % powiem o jednym bo dobrze go znam!!! Tu dobrze chlopak napisal....LUDZIE nie dajcie sie prowokowac spoleczniakom ztak zwanych "dobrych domow"ktorzy maja dobrze bo prosza tatusia o kase i maja wszytsko, a nie maja pojecia o normalnym zwyklym zyciu,prawdziwym zyciu! Zasloguja na szacunek i go dostana,nie za to co zrobili ale za to jacy sa i jakich ich znamy!!My wiemy jak jest,jacy sa oni ! i zawsze z nimi bedziemy!!!z nimi i dla nich!!!CHLOPAKI TRZYMAJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!:*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu nie pozwolę na obrażanie ich... Wy gówno wiecie o prawdziwym życiu je***e bananowce... Jak ja bym był na ich miejscu oni tak samo by sie zachowywali w stosunku do was. Obrażacie ich bo wiecie że oni o tym nie wiedzą a prosto w oczy im nie spojrzycie. pier***ić takie społeczeństwo czujesz sie lepszy bo masz stałą sytuacje w domu i nigdy nie spotkałeś sie z "ulicą"... Pomyśl co oni będą mieli za przyszłość jak wyjdą. Pomyśl co przeżywają ich matki jeśli tego nie rozumiesz to zamknij sie i nie komentuj bo to ty jesteś je***ym ścierwem... NIE POZWÓLMY TYM CHŁOPAKOM ZAPOMNIEĆ ŻE MAJĄ PO CO WRACAĆ POZDROOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, teraz my jesteśmy tu najgorsi. Słuchajcie nigdy przez myśl mi by nie przyszło, aby bronić ludzi, którzy postępują w ten sposób, nigdy! Do czasu aż wydarzyło się to, dotyczy znajomych, bliskich osób, z których się spędzało troche czasu. I uwierzcie mi Państwo "z dobrego domu", ze też zmienilibyście zdanie na ten temat. Chcecie nas sprowokować, ale dlaczego ? Czy ktoś powiedział tutaj, że oni są niewinni? NIKT! A wy mylicie pojęcia, "dobry chlopak" nie oznacza, że jest aniołem, tylko, że jest lojalny itp. My, jako ich znajomi potrafimy strzelać wyzwiskami? Ludzie, poczytajcie jakie obelgi leciały z waszych ust! Nie mam argumentów? Mamy dużo, tylko zastanawiam się, czy warto mi się zniżać do waszego poziomu. Tak! Zniżać! Bo dla mnie mierzenie wszystkich taką samą miarą to porażka. Kto z Was jest bez żadnej winy i pierwszy rzuciłby w nich kamieniem ? NIKT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność złodziejom!!! Śmierć psom i frajerom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzegorczyk to glupia pala i mozna sie bylo po nim tego spodziewac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie rzucajmy tu nazwiskami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha Grześ buahaha dałes po całej linii i pewnie po wyroku bedziesz jeszcze długo dawał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idzie sobie grzes przez wies a tam w taxie siedzi czes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jakiś moderator na tym forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...